Про компанію

Сучасний ритм життя диктує широке використання різноманітної техніки. Сьогодні важко уявити людину, яка не користується плодами новітніх технічних розробок. «Спартак Сервіс» забезпечує допомогу в тих випадках, коли улюблений девайс несподівано вийшов з ладу. Наша компанія гарантує повноцінний ремонт телефонів, комп’ютерів і ноутбуків в найкоротші терміни.

Якщо Ви перебуваєте в Полтаві, звертайтеся в наші пункти прийому і видачі за адресами:

вул. Європейська, 29/45
(«Спартак Сервіс»)

Склад команди

У «Спартак Сервіс» працюють фахівці, які головною метою вважають рішення проблем клієнтів, які звернулися за допомогою. У команді працюють: адміністратор, менеджер прийому техніки та два майстри, які мають стаж в професії більше 5 років. Всі співробітники відрізняються високою кваліфікацією, тому дають корисні консультації і швидко реагують на заявки клієнтів. Ремонт планшетів, так само, як телефонів, ноутбуків та комп’ютерів, відбувається на найвищому рівні.

Переваги роботи з нами

ми телефонуємо клієнтам відразу ж після звернення - для цього функціонує власний колл-центр;

ми гарантуємо широкий асортимент запасних частин - ремонт в більшості випадків здійснюється за один день;

прийом, ремонт та видача техніки здійснюється без вихідних - клієнтові не обов'язково відпрошуватися з роботи, щоб відремонтувати будь-який з видів техніки;

компанія надає гарантію на роботу (від 1 до 6 місяців, в залежності від виду техніки).

компанія пропонує телефон натомість, що дозволяє клієнту бути на зв'язку, поки відбувається ремонт;

ми являємося лідерами по ремонту телефонів, про що свідчить статистика найзатребуванішого постачальника запчастин;

у нас передбачена видача купонів на знижку 20% - знижка діє на аксесуари (чохли, зарядки, захисне скло) і надається всім, хто відремонтував техніку в «Спартак Сервіс»;

Одним з плюсів співпраці з компанією «Спартак Сервіс» можна впевнено вважати присутність фахівців безпосередньо в пункті продажу техніки в Полтаві. Ремонт комп’ютерів (телефонів, планшетів, ноутбуків) можна замовити без виснажливого пошуку відповідного сервісу.

При необхідності діагностики, чистки, ремонту несправностей і відновлення техніки після попадання рідини звертайтеся в «Спартак Сервіс» – і ми оперативно усунемо всі неполадки!